KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16337385
nr 1633 7385
Cecilia Larsson
(f. 1956), Sverige
Oljemålning, "Stilleben", monogramsignerad, 2001. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 77x71 cm
Cecilia Larsson, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 juli 2024
kl 20:07:43
300 kr